Malá kopaná

Přihlášení

Návštěvnost

Na Mitře se opět nedařilo

mitra-fpoUž se pomalu stává tradicí, že pro zápasy na půdách soupeřů máme problémy se sestavou a výrazně musíme doplňovat z hráčů z rezervy. Tentokrát byla situace ještě kritičtější, ale nakonec jsme k zápasu s Mitrou Brno v Rousínově vyrazili. Domácí se sice dostali do vedení, ale z naší strany přišlo brzké vyrovnání, když se prosadil Vlastimil Bárta. Od tohoto okamžiku jsme však začali doplácet v naši nezkušenost v zakončení a neproměňování šancí. Mitra s tím naopak neměla problém a navíc jsme to usnadnili, když jsme poměrně brzy nasbírali pět akumulovaných faulů. V poločase vedli domácí 4:1. V druhém poločase jsme se sice do šancí dostávali, ale naše zakončení bylo tragické, vrcholem byla neproměněná penalta. Branky střílela pouze Mitra a během druhé poloviny jich stihla hned pět, zápas tedy skončil nelichotivým výsledkem 9:1.

Mitra Brno - FPO Blansko 9:1 (4:1)

Branky: Bárta Vlastimil

ŽK: Havel

Sestava: Havel - Alexa, Bárta, Šmerda, Žák - Červený, Dobiášek

O víkendu se do hry dostala i naše rezerva a čekal je těžký dvou zápas, když nejdříve narazili na nepříjemné FK Blansko a následoval zápas ze zatím suverénním týmem soutěže FC Sijétl, který ještě neztratil body. Do prvního zápasu jsme vstoupili tradičně, když jsme nedokázali proměnit šance, které jsme si vytvořili. Soupeři jsme dvě branky darovali, a tak jsme v poločasové přestávce museli řešit dvoubrankové manko. V druhém poločase jsme však naši produktivitu a něco zlepšili, což přineslo otočení výsledku zápasu na konečných 2:4.

Zápas proti Sijétlu jsme nezvládli takticky, když jsme hned dvakrát inkasovali ze situací o kterých jsme se před zápasem bavili. Poločas skončil vedení Sijétlu 1:3. V druhém poločase se nám podařilo ještě snížit rozdíl skóre, ale také jsme inkasovali čtvrtou branku. Šáhli jsme tedy ke hře bez brankáře, kterou jsme zprvu hráli slušně, později se však zvrhla v bezhlavé útočení, z čehož pramenila pátá branka soupeře.

FK Blansko - FPO Blansko B 2:4 (2:0)

Branky: Červený, Dobiášek, Földváry, Langr

Sestava: Hoffmann - Červený, Dobiášek, Földváry, Langr, Mokrý, Srnský, Žák

FPO Blansko B - FC Sijétl 2:5 (1:3)

Branky: Dobiášek, Langr