Malá kopaná

Přihlášení

Návštěvnost

Bod ze ztraceného zápasu

fpo-slovanV pátek 13. 2. 2015 jsme na domácím hřišti přivítali Slovan Brno a jak napovídalo datum, tak pro nás začal hororově. Po pěti minutách jsme se museli dostávat z šoku, když jsme prohrávali o tři branky. Potřebné snížení přinesl navrátilec do sestavy Jan Koudelka, jenže o tři minuty později to bylo zase o tři branky. Dokonáním hatricku Jan Koudelky jsme se dostali na dostřel jediného gólu. To by však nesměl být pátek třináctého, do konce poločasu jsme dostali další čtyři branky a v druhém poločase tak bylo co dohánět. Na začátku druhého poločasu znovu udeřili hosté, no to vzápětí odpověděl znovu Koudelka. Naše klinická smrt přišla, když Slovan vstřelil další dvě branky, rozdíl skóre byl hrozivých sedm branek a do konce zápasu zbývalo devět minut. Brňané si asi mysleli, že zápas mají v kapse a polevili, což nás dostalo na koně. Zvláště když jsme během jedné minuty, vstřelili tři branky. Tato branková krasojízda pokračovala dále až do 38 minuty, když se nám podařilo vyrovnat. Bohužel se nám úplný obrat v zápase nepovedl, zápas skončil divokou remízou 11:11.

FPO Blansko - Slovan Brno 11:11 (3:8)

Branky: Koudelka Jan 9, Španěl Ondřej 2

Sestava: Havel - Bárta, Dobiášek, Koudelka, Španěl - Červený, Žák

Za béčko se do brány musel postavit Jaromír Červený, který na poslední chvíli musel nahradit indisponovanou jedničku pro tento zápas a nevedl si vůbec špatně. Směrem dopředu jsme přidali dvě branky a zápas se začal vyvíjet dobrým směrem. Těsně před polovinou jsme však obdrželi branku, navíc se nešťastně zranil Jonáš Langr a celou druhou polovinu jsme museli odehrát bez střídání. Zápas jsme si pohlídali a připsali další důležité body do tabulky.

FPO Blansko B - Sezbo Blansko 3:2 (2:1)

Branky: Dobiášek, Mokrý, Žák

Sestava: Červený - Dobiášek, Földváry, Langr, Mokrý, Žák