Malá kopaná

Přihlášení

Návštěvnost

Úvod do nového ročníku krajského přeboru

Naše futsalové A mužstvo zahájilo na začátku října svoji druhou sezónu v jihomoravském krajském přeboru. Stejně jako loni jsme začínali s STŽ Brno, rozdíl byl pouze v tom, že jsme zápas odehráli na půdě soupeře. Začátek zápasu nám vůbec nevyšel, když jsme z prvních tří střel  inkasovali tři branky. Do konce poločasu jsme se však oklepali a dokázali snížit na rozdíl jediné branky.

V Druhé půli už jsme si zápas pohlídali a otočili ho ve svůj prospěch na konečných 5:7.

Tomson STŽ Brno - FPO Blansko 5:7 (4:3)

Branky: Španěl 3, Traxl 2

ŽK: Traxl

Sestava: Veselý - Bárta, Traxl, Španěl - Dobiášek, Mokrý

Druhé kolo jsme také odehráli na hřišti soupeře, tentokrát proti nováčkovi krajského přeboru  Saňaři Sokolnice. Úvod do zápasu byl opravdu vydařený a během několika minut jsme se dostali do čtyřbrankového vedení. Do šatny jsme bohužel obdrželi branku a ta předznamenala vývoj v druhém poločase. Domácí většinu druhého poločasu odehráli v power play a postupně ukrajovali z našeho náskoku až zápas otočili na 5:4. Naštěstí se nám podařilo ještě vyrovnat a ukořistit jeden bod za si spravedlivou remízu.

Sokol Saňaři Sokolnice - FPO Blansko 5:5 (1:4)

Branky: Španěl 4, Šmerda A.

ŽK: Bednář

Sestava: Veselý - Bárta, Mokrý Španěl - Dobiášek, Šmerda A.