Malá kopaná

Přihlášení

Návštěvnost

1. kolo, FPO Blansko - TJ Rudka

V neděli 27.3.2016 jsme odehráli na domácím hřišti 1. kolo malé kopané proti týmu z Rudky. V první půli se nám herně nedařilo, hosté byli lepší a hlavně důraznější. Dokázali využít našich chyb v rozehrávce a první dějství, tak zaslouženě ovládli 0:2.

Do druhé části jsme vstoupili o pozání lépe, začali jsme ovládat hru. Bohužel vše ztroskotávalo na mizerném zakončení našich ofenzivních hráčů. Smůlu nakonec protrhl 10. minut před koncem Ivo Dobiášek, který s ledovým klidem poslal svou střelu přes tři bránící hráče do šibenice. V zápětí vyrovnal Jonáš Langr, který z otočky poslal míč přesně k tyči a nedal tak brankáři sebemenší šanci na úspěch. Díky slepeným brankám jsme se nadechovali k obratu, ale s výsledkem jsme do závěrečného hvizdu nestihli už nic udělat. Oba týmy se tedy rozešly smírně 2:2.