Malá kopaná

PřihlášeníNávštěvnost

Vicemistr okresu Blansko ve futsalu

fpo_blanskoV neděli jsme sehráli poslední zápasy okresního přeboru 2016/2017, kterého se zúčastnily naše týmy A a B. Výkony áčka můžeme hodnotit pozitivně, protože mužstvo splnilo cíl a umístilo se na druhém místě. Stalo se tak vicemistrem okresu Blansko a může se navíc těšit z nejlepší obrany a druhého nejlepšího útoku soutěže. Podstatně hůře na tom bylo béčko, které se pohybovalo na opačném pólu tabulky. Nakonec bylo třetí od konce a celou sezónu se spíše trápilo, než aby si ji užilo. Pozitivní je, že se mužstvo béčka stalo nejslušnějším týmem soutěže, když obdrželo za celou sezónu pouze 8 žlutých karet.

Skvěle si vedli naši hráči i v individuálních oceněních, když se nejlepším brankářem soutěže stal Vladimír Suchý a mezi střelci na třetím místě skončil Jan Matuška.  Oba tito hráči byli navíc vybráni v nejlepší sestavě okresního přeboru, čímž jsme měli jako jediné mužstvo zastoupení dvou hráčů. Primát naše mužstva navíc drží i na pozici nejmladšího hráče, kterým je Alexandr Rek. Ten i přese své mládí schopnostmi často převyšoval mnohem starší hráče.

Kalendář

<<  Únor 2018  >>
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728    

Následující zápasy

Facebook